ESALOG Bulgaria  
  UVODO SPOLECNOSTISLUZBYKONTAKTY  
  UVODO SPOLECNOSTISLUZBYKONTAKTY  
 
O SPOLECNOSTI : HISTORIE :: ZASADY A CILE :: TYM :: AUTOMOBILOVY PARK


HISTORIE

1993 - 2000
1993
:: Zacatek. Spolecnost zahajila svoji cinnost v Bulharsku zalozenim pobocky ceske dopravni a spedicni spolecnosti ESA Transporte s.r.o., Kladno. Obchodni nazev firmy byl ĹSA Bulgaria, pobocka. Toto pocatecni obdobi se vyznacuje zvysovanim poctu zamestnancu, ziskavanim dobreho jmena i profesionalizaci sve cinnosti stejne tak jako neustalym zvysovanim obratu.
1996
:: Spolecnost zaklada divizi, zabyvajici se dovozem a prodejem zbozi dovezenym z Ceske republiky, Spolecnost se stava vyhradnim dovozcem potravin a dalsiho zbozi znacek "HAME", "KOSTELECKE UZENINY", "VELAMOS", "FAVORITE" aj.

2000 - 2005
Homo Bohemicus2000
:: V dusledku rozsireni pusobnosti a zvyseni rozsahu poskytovanych sluzeb bylo zapotrebi provest organizacni zmeny, ktere dovedly spolecnost k nynejsi organizacni strukture. Byl zmenen i nazev spolecnosti - na ESALOG BULGARIA s.r.o. Byl zakoupen sklad.
2001
:: Zacina postupne nakupovani dopravnich prostredku.
2002
:: Dochazi ke specializaci spolecnosti na oblast mezinarodni kamionove dopravy, prepravy kusovych zasilek a grupaze na trase Ceska republika – Bulharsko a zpet.
2003
:: Spolecnost se etabluje jako spolehlivy partner v doprave z Centralni Evropy. Zvysuje se objem nakladu, ktere prepravujeme z Polska a z Madarska.
2004
:: Rozsirenim poctu zamestnancu se potvrzuje trend vyhledavani a poskytovani komplexnich sluzeb novym zakaznikum pri prepravach jejich zbozi mezi zapadni a jizni Evropou.

2005 - 2010
2005
:: Zvyšuje se podíl zrealizovaných doprav do států Západní a Jižní Evropy.
2006
:: Po reorganizaci struktury firmy se dává priorita obsluze sběrných nakládek ve všech směrech.
2007
:: Po přijetí Bulharska do Evropské Unie a zrušení celních procedur se firma soustřeďuje na nové aktivity – doprava v rámci Evropské Unie. Postupně se modernizuje a rozšiřuje automobilový park. Pro tento účel byly nakoupeny nové velkoobjemové nákladní kompozice ve standartu EURO 5.
2008
:: Provádí se modernizace a rozšíření skladové základny. Je postavený nový moderní sklad s plochou 1000 m2, umožňující nabídku většího spektra logistických služeb svým zákazníkům.
2009
:: V podmínkách světové ekonomické krize se úsilí zaměstnanců ve firmě soustřeďuje na obsluhu současných partnerů se zachováním konkurenčních cen a pružnými platebními podmínkami. Bereme ohled na nové trendy v branži a neustále se věnujeme vyhledávání nových partnerů.

S cílem optimalizace provozu vozidel se naše firma profiluje na přepravy ve směru Západní Evropa. Firma zlepšuje svoji spolupráci se stabilními a korektními partnery ve směrech Česká Republika – Německo,  Česká Republika – Nizozemsko a Belgie, Polsko a Pobaltí – Nizozemí a Německo, Španělsko a Itálie – Česká Republika a Polsko.

 
  ..:: JDI NAHORU :: UVOD :: SITE MAP :: EMAIL :: ODKAZY ::..
..:: created by MayB-Web Studio © 2005-2009 ESALOG Bulgaria :: vsechna prava vyhrazena ::..
 
Áúëăŕđńęŕ âĺđńč˙ Cestina English version Sprache Deutch